Trüb Grupp
  - Gemalto AG
  - Cardag Saksamaa
  Ajalugu
  Asukoht

 

 

kysi_loyalty1

 

 

   
 
- Gemalto AG
Prindi Sisukaart
 
 

 

 

Gemalto AG
Hintere Bahnhofstrasse 12
CH - 5001 Aarau, Switzerland

www.trueb.ch
Tel:  +41 62 832 00 00
Fax: +41 62 832 01 00

 

Gemalto AG, Switzerland (enne 20.04.15 nimega Trüb AG) on nii Šveitsis kui ka mujal maailmas juhtivamaid ettevõtteid riiklike isikutunnistuste tootmise ja personaliseerimise valdkonnas, sealhulgas toodetakse ID-kaarte, juhilube, sõidumeerikuid, passi andmelehti ning mitmesuguseid panga-, kliendi- ja juurdepääsukaarte.

Ettevõte asutati 1859. aastal ja on tegelenud turvalisuse valdkonnas üle 150 aasta ning omab kaartide personaliseerimis- ja tootmisalast kogemust alates 1970. aastast. Antud aja jooksul on Trüb kasvanud maailma üheks juhtivamaks kõrgkvaliteetseid identifitseerimislahendusi pakkuvaks ettevõtteks.
Trübi klientide seas on enam kui 30 riiki neljal mandril, sealhulgas Šveits, Suurbritannia, Tšehhi Vabariik, Horvaatia, Poola, Eesti, Leedu, Hong Kong ja Lõuna-Aafrika Vabariik.

Finantsettevõtetest on Trüb'i kliendid Šveitsis näiteks UBS, Corner Bank, PostFinance, kõik Šveitsi kantonite pangad ning ka mitmed pangad välismaal, sealhulgas Araabia Ühendemiraatides.

Gemalto AG (endine Trüb AG), Switzerland:

  • on leiutanud ja patendeerinud väga mitmed plastikdokumendil kasutatavad turvaelemendid;
  • toodab erinevatest materjalidest plastikkaarte - levinumad polükarbonaat ja PVC;
  • on välja töötanud CombOS kiibi - tegemist on esimese süsteemiga, mis töötleb VISA ja MasterCard kaarte ühel platvormil;
  • on loonud pildikaardi lahenduse ja toetab kogu pildikaartide tootmise protsessi.

 

Free website - Webbyt
 
 
Free website - Webbyt